Zrobiliśmy film promocyjny Torunia!

toruń film promocyjny miasta gminy youtube knowit polska

Pomysł na zrealizowanie niekomercyjnego filmu promocyjnego Torunia zrodził się już jakiś czas temu, kiedy otworzyliśmy swoje biuro na toruńskiej starówce. Mając piękny widok na Wisłę i ruiny zamku krzyżackiego stwierdziliśmy, że chcielibyśmy pokazać tę część miasta z nieco z innej perspektywy i trochę też z przymrużeniem oka.

Więc pewnego dnia wzięliśmy sprzęt pod pachę i ruszyliśmy gotyckimi uliczkami w poszukiwaniu inspirujących kadrów. W filmie zobaczycie nie tylko te atrakcje zabytkowej części miasta, które cieszą się ogromną popularnością wśród turystów i mieszkańców, lecz także kilka mniej oczywistych zakątków. Poza tym zdjęcia powstawały w sierpniu, więc sporo tu też słońca, a nawet UFO…

Zobacz nasz film promocyjny z toruńskiej starówki

Spodobało Ci się? Więcej ciekawych video znajdziesz na YouTube

Więcej naszych produkcji możecie obejrzeć na youtubowym kanale KnowIT Polska. Przy okazji zachęcamy Was do jego subskrybowania. Znajdziecie tam m.in. zapisy transmisji online z wykładów w toruńskiego Centrum Kultury Dwór Artusa i innych ciekawych wydarzeń, a także przykładowe filmy promocyjne, które zrealizowaliśmy dla naszych klientów. Wystarczy że klikniecie w ten link: dodaj mnie do subskrybentów.

Bezpośredni link do filmu – Toruń film promocyjny / realizacja: Knowit.com.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *