ORGANIZACJA WEBINARÓW I SZKOLEŃ ONLINE

Dziel się wiedzą online. Zrealizuj swój webinar w naszym studio.

Chcesz poprowadzić szkolenie na dużą skalę i nie przepłacić?

Nie potrzebujesz wynajmować ogromnej przestrzeni, żeby zorganizować szkolenie. Dzięki webinarom możesz dotrzeć do kilkudziesięciu, kilkuset czy nawet kilku tysięcy osób jednocześnie. Dziel się wiedzą i doświadczeniem online: podnoś kwalifikacje pracowników, zwiększ zasięg swojego wydarzenia lub wypromuj swoją ofertę dzięki webinarom.

Zobacz, jak to działa i dlaczego warto.

organizacja-webinarow-torun-transmisje

Co zyskujesz dzięki webinarom?

NOWE KONTAKTY

Webinary pozwalają Ci zdobyć nowe kontakty i maile do Twojej bazy. Ponadto, przedstawiając ofertę bezpośrednio, budujesz relację z klientami. Zwiększasz szansę, że ponownie skorzystają z Twojej oferty.

Zaangażowanie UCZESTNIKÓW

Webinary umożliwią kontakt z odbiorcami poprzez czat. Możesz na żywo odpowiadać na pytania i zachęcać do Twojej oferty. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania, wymieniać się opiniami, dzielić wrażeniami.

Dodatkowe MATERIAŁY PROMOCYJNE

Nagrany materiał możemy podzielić na mniejsze części, dzięki czemu będziesz mógł udostępniać je w mediach społecznościowych jako osobne filmy, a tym  zwiększysz zasięg i oglądalność webinaru.

OSZCZĘDZASZ CZAS I OBNIŻASZ KOSZTY

Nie musisz wynajmować ogromnej sali konferencyjnej, aby trafić do tysięcy osób. Dzięki temu oszczędzasz swoje pieniądze i czas, jaki musisz włożyć w organizację tak dużego przedsięwzięcia.

Chcesz zrealizować szkolenie online?

Zostaw swój numer telefonu, a my się z Tobą skontaktujemy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KnowIT Polska sp. z o. o. (ul. Włocławska 167, 87-100 Toruń) w celu udostępniania informacji handlowych na podany w formularzu numer telefonu.*

  Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  Zapewniamy pomoc techniczną

  Podczas realizacji zajmujemy się obsługą sprzętu oraz kwestiami programistycznymi. Możemy wzbogacić Twój webinar udostępniając: czat dla uczestników, prezentację czy dodatkowe materiały.

  Przygotowujemy materiały

  Pomagamy w stworzeniu scenariusza i prezentacji, która jest główną częścią webinaru. Asystujemy Ci przy wystąpieniu online. Podpowiemy jak dobrze wypaść przed kamerą i się z nią oswoić.

  Nadajemy NA KILKU KANAŁACH JEDNOCZEŚNIE

  Możemy prowadzić webinar na kilku platformach internetowych jednocześnie, m.in. na platformie LiveStream. Dzięki temu zwiększysz zasięg i dotrzesz do szerszego grona odbiorców.

  Transmitujemy w jakości 4K

  Zapewniamy Ci jakość 4K. To najlepsza i największa dostępna na dzisiaj rozdzielczość obrazu. Nasze studio jest wyposażone w kamery, lampy i mikrofony oraz szybki Internet, co gwarantuje Ci najwyższą jakość webinaru. 

  Skuteczne webinary

  Jeśli masz firmę w Toruniu i okolicach, możesz zrealizować webinar lub cykl webinarów w naszym studio. Jest ono w pełni wyposażone w sprzęt, który gwarantuje Ci wysoką jakość. Nie musisz mieć własnego, specjalnego lokum, żeby przeprowadzać szkolenia online.  Wynajmij nasze, profesjonalnie studio.   

  Porozmawiajmy o Twoim webinarze

  Zadzwoń do nas
  Spotkajmy się

  Nowy Świat 41a, Warszawa