REKLAMA W FACEBOOK ADS

Reklama na Facebooku: dotrzyj do nowych klientów i zwiększ sprzedaż!

Zwiększ sprzedaż

Promuj swoją ofertę, aby zachęcić użytkowników do zakupu, wzięcia udziału w wydarzeniu, odwiedzenia strony, zapisu do newslettera czy instalacji aplikacji.

Dotrzyj do nowych klientów

Facebook stwarza możliwość dotarcia do zupełnie nowej grupy potencjalnych klientów. Możemy ją doprecyzować np. pod kątem wieku, lokalizacji, zainteresowań.

Przypomnij się

Nie pozwól, żeby klienci o Tobie zapomnieli. Dzięki remarketingowi na Facebooku możesz dotrzeć do osób, które odwiedziły Twoją stronę, ale nie wykonały pożądanej akcji.

Zwróć na siebie uwagę

Facebook oferuje kilka formatów reklamowych do wyboru. Grafika lub film, post lub karuzela – zaproponujemy najskuteczniejsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Porozmawiajmy o Twojej reklamie na Facebooku

Zostaw swój numer telefonu, a my się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KnowIT Polska sp. z o. o. (ul. Włocławska 167, 87-100 Toruń) w celu udostępniania informacji handlowych na podany w formularzu numer telefonu.*

Poznaj zalety reklamy na Facebooku

 • Reklama na Facebooku może zwiększyć m.in.: rozpoznawalność marki, zasięg promowanych treści, ruch na stronie czy instalację aplikacji, przekłada się ona także na większą sprzedaż, aktywność użytkowników względem postów, wydarzeń.
 • Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi oferowanych przez Facebooka możemy precyzyjnie określić Twoją grupę docelową pod kątem wieku, miejsca pobytu, zawodu, zainteresowań czy wydarzeń z życia (np. urodziny, ślub).
 • Reklama może być także kierowana do użytkowników, którzy byli na Twojej stronie, ale nie wykonali pożądanej akcji (np. nie złożyli zamówienia), a tym samym zachęcić do powrotu na stronę.
 • Reklama na Facebooku może przekierowywać użytkownika na niemal każdą dowolną stronę: fanpage, stronę firmową, landing page, stronę produktu itp.
 • Facebook Ads daje wiele możliwości jeśli chodzi o formę reklamy (zdjęcie / grafika / animacja / film) i format reklamy (post, karuzela), co w połączeniu z chwytliwymi hasłami, pozwala stworzyć oryginalny i zachęcający, wpadający w oko komunikat reklamowy.
 • Przez cały czas mamy wgląd w statystyki kampanii i możemy ją na bieżąco optymalizować.
reklama-facebook-torun-agencja

Wykorzystaj potencjał Facebooka i zwiększ zasięg swojej marki.

Według statystyk w Polsce z Facebooka w ciągu miesiąca korzysta 15 mln użytkowników, z czego aż  62% robi to codziennie. Wykorzystaj to i dotrzyj ze swoją reklamą do nowych i zaangażowanych użytkowników.

prowadzenie-facebooka-reklama-internetowa

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

 • Tworzymy oraz rozbudowujemy profile na Facebooku, np. poprzez dodanie spersonalizowanych zakładek,
 • prowadzimy konta firmowe poprzez regularną publikację wpisów i interakcję z fanami,
 • przygotowujemy spójne materiały promocyjne, takie jak: animowana belka do tła profilowego, grafiki do postów, opisy produktów do sklepu i inne,
 • realizujemy transmisje na żywo w Facebook Live,
 • opracowujemy strategię i prowadzimy kampanie reklamowe.

Zacznij się reklamować na Facebooku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KnowIT Polska sp. z o. o. (ul. Włocławska 167, 87-100 Toruń) w celu przesyłania informacji handlowych na podany w formularzu adres e-mail.

Zadzwoń do nas

+48 56 475 60 48

Spotkajmy się

ul. Włocławska 167, Toruń

Jesteśmy poza biurem. Podaj swój numer, oddzwonimy!