REKLAMA NA FACEBOOKU

Dotrzyj do nowych klientów i zwiększ sprzedaż dzięki kampanii reklamowej w Facebook Ads!

Czym jest Facebook Ads?

Facebook Ads to narzędzie umożliwiające prowadzenie kampanii reklamowych na Facebooku, Instagramie oraz w Audience Network (osobnej sieci witryn oraz aplikacji). Dzięki rozbudowanym opcjom targetowania, reklama na Facebooku może być precyzyjnie skierowana do konkretnej grupy odbiorców, zainteresowanych Twoją ofertą.

Nowi klienci

Facebook stwarza możliwość dotarcia do zupełnie nowej grupy potencjalnych klientów. Możemy ją doprecyzować np. pod kątem wieku, lokalizacji, zainteresowań.

Skuteczny przekaz

Facebook oferuje kilka formatów reklamowych do wyboru. Grafika lub film, post lub karuzela – odpowiednia kreacja zwraca uwagę potencjalnych klientów.

Listy remarketingowe

Nie pozwól, żeby klienci o Tobie zapomnieli. Dzięki remarketingowi na Facebooku możesz dotrzeć do osób, które odwiedziły Twoją stronę, ale nie wykonały pożądanej akcji.

Większa sprzedaż

Promuj swoją ofertę, aby zachęcić użytkowników do zakupu, wzięcia udziału w wydarzeniu, odwiedzenia strony, zapisu do newslettera czy instalacji aplikacji.

Zamów bezpłatną wycenę kampanii reklamowej na Facebooku

Zostaw swój numer telefonu, a my się z Tobą skontaktujemy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KnowIT Polska sp. z o. o. (ul. Włocławska 167, 87-100 Toruń) w celu udostępniania informacji handlowych na podany w formularzu numer telefonu.*

  prowadzenie-facebooka-reklama-internetowa

  Poznaj zalety reklamy na Facebooku

  • Reklama na Facebooku pozwala zwiększyć sprzedaż usług i produktów. Dzięki niej docierasz do nowej grupy klientów, pozyskujesz kontakty biznesowe i budujesz relacje, a Twoja marka staje się rozpoznawalna.
  • Precyzyjnie określasz grupę docelową pod kątem wieku, lokalizacji, zawodu, zainteresowań czy zachowań.
  • Remarketing: reklama może być kierowana do użytkowników, którzy byli na Twojej stronie, ale nie wykonali pożądanej akcji (np. nie złożyli zamówienia). To skuteczny sposób na ratowanie porzuconych koszyków czy przypomnienie o ofercie.
  • Dzięki statystykom można na bieżąco monitorować i optymalizować kampanię, a tym samym zwiększyć je skuteczność i zmniejszyć koszty.

  Wykorzystaj potencjał Facebooka i zwiększ zasięg swojej marki.

  Według statystyk w Polsce z Facebooka w ciągu miesiąca korzysta 17 mln użytkowników, z czego aż  80% robi to codziennie. Wykorzystaj to i dotrzyj ze swoją reklamą do nowych i zaangażowanych użytkowników.

  17 mln użytkowników na Facebooku w Polsce

  80% Polaków loguje się tu codziennie

  11 mln internautów korzysta z Messengera

  82% przegląda FB na urządzeniach mobilnych

  Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

  Zamów bezpłatną wycenę kampanii reklamowej na Facebooku

  Zadzwoń do nas
  Spotkajmy się

  Nowy Świat 41a, Warszawa