WIDEO MARKETING

Produkcja filmowa: Filmy promocyjne i wizerunkowe | Transmisje internetowe | Webinary i szkolenia online | Animacje

Dlaczego warto promować się poprzez filmy i transmisje internetowe?

Wideo marketing to skuteczne narzędzie biznesowe i marketingowe, które pomoże Ci dotrzeć do potencjalnych klientów i zatrzyma ich uwagę na dłużej. Skąd ta pewność? Ponieważ materiały wideo są atrakcyjne, ciekawe, budzą emocje i co ważne – w ciągu kilku minut dostarczają wielu ważnych informacji. To wszystko sprawia, że użytkownicy coraz częściej zamiast tekstu wybierają łatwy i przystępny w odbiorze materiał wideo.

Co zyskujesz dzięki wideo marketingowi?

Budujesz zasięgi
Kreujesz wizerunek
Zwiększasz sprzedaż
Wzbudzasz zainteresowanie
Angażujesz odbiorców
Zostajesz zapamiętany

Jaki film możemy dla Ciebie zrealizować?

PRODUKCJA FILMOWA

Filmy promocyjne i reklamowe

Filmy promocyjne opowiadają o oferowanych przez Ciebie produktach lub usługach. Służą także do zwiększenia popularności Twojej firmy. Są przeważnie krótkie i trwają około 3-minut. To w zupełności wystarczy, aby zainteresować potencjalnych klientów i przedstawić najważniejsze zalety oferty.

Transmisje internetowe

Livestream jest wykorzystywany przez firmy, sklepy internetowe, instytucje i organizatorów wydarzeń. Służy do promowania konferencji, wykładów, prezentacji, produktów (np. poprzez testowanie ich na żywo) czy usług. Prowadząc transmisję internetową osiągasz lepsze zasięgi, kreujesz ekspercki wizerunek, angażujesz odbiorców i zwiększasz ich zaufanie do swojej firmy i oferty.

Webinary i szkolenia online

Webinar to bardzo popularna forma szkoleń online. Polega on na tym, że prowadzący przekazuje wiedzę uczestnikom wykorzystując do tego możliwości transmisji internetowej. Dzięki temu webinary są bardzo wygodne zarówno dla osób, które biorą w nich udział, jak i dla samego lektora. W biznesie prowadzenie webinarów – oprócz tego, że służy przekazywaniu wiedzy – pomaga także kreować wizerunek specjalisty i tworzyć zaangażowaną społeczność wokół Twojej firmy czy marki.

Animacje 2D

Są to krótkie, animowane filmy. Ich cel i forma jest różna i zależy od tego, co chcesz dzięki takiej animacji osiągnąć. Może to być np. animowane cover video (film w tle) na Facebooku promujące Twoją usługę. Albo animacja przedstawiająca ofertę podczas targów biznesowych. Czy film na stronę internetową, który ma na celu w prosty sposób wyjaśnić skomplikowany temat (np. obsługę urządzenia).

Produkcja filmowa

Specjalizujemy się w marketingu wideo. Nasze działania obejmują zarówno produkcję filmów, jak i przygotowanie strategii marketingowej. Robimy to kompleksowo – od przygotowania koncepcji i scenariusza, przez realizację, po publikację. Wspólnie z Tobą określimy cel i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania (w tym formę wideo, kanały dystrybucji), dzięki którym dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów. Zachęcamy do kontaktu

Zaufali nam:

Skontaktuj się z nami i opowiedz, jakiego filmu potrzebujesz

Zadzwoń do nas
Spotkajmy się

Nowy Świat 41a, Warszawa