WIDEO MARKETING

Filmy, które sprzedają.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Wideo marketing to coraz popularniejsza forma reklamy, która pomoże Ci  skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów i zatrzyma ich uwagę na dłużej. Zresztą liczby mówią same za siebie:

po obejrzeniu wideo chęć zakupu rośnie od 65% do 85%.

Dzięki wideo marketingowi zyskujesz

Zainteresowanie klientów

Przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta, to duże wyzwanie. Wideo reklama znacznie ułatwia możliwość skutecznego dotarcia do odbiorców.

Rozpoznawalność marki

Filmy lepiej i szybciej zapadają w pamięć. Dzięki odpowiedniej strategii, wideo marketing może Ci służyć jako narzędzie zwiększania rozpoznawalności marki.

BEZPŁATNY ZASIĘG

Publikując wideo w mediach społecznościowych, użytkownicy będą mogli je udostępniać swoim znajomym, a Ty dotrzesz do większej liczby odbiorców.

Wzrost sprzedaży

Forma wideo lepiej trafia do świadomości odbiorców i wpływa na ich decyzje zakupowe. Publikując filmy promujące Twoją ofertę, możesz zwiększyć sprzedaż.

Porozmawiajmy o wideo marketingu dla Twojej firmy.

Zostaw swój numer telefonu, a my się z Tobą skontaktujemy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KnowIT Polska sp. z o. o. (ul. Włocławska 167, 87-100 Toruń) w celu udostępniania informacji handlowych na podany w formularzu numer telefonu.*

Jaki film możemy dla Ciebie zrealizować?

1. FILM PRODUKTOWY

Celem takiego filmu jest przedstawienie i reklama produktu lub usługi w sposób, który zainteresuje odbiorców: stałych oraz nowych klientów. Taki film może zostać umieszczony na stronie Twojego sklepu internetowego, co wpłynie na decyzję o zakupie i zwiększy sprzedaż.  

2. FILM PROMOCYJNY

Film promocyjny ma wypromować markę, produkt lub usługę. Swoją ofertę możesz promować w sposób ograniczony czasowo (np. letnia wyprzedaż) lub w sposób stały. Filmy promocyjne mają zachęcić odbiorcę do konkretnej czynności, np. do zakupu, do zapisania się na newsletter bądź do udziału w konkursie.

3. FILM INSTRUKTAŻOWY

Zadbamy o to, aby przygotowywane treści, w tym teksty, grafiki czy filmy, były urozmaicone, angażujące i kreowały pozytywny wizerunek marki. Zajmiemy się także moderacją profilu: komentarzami i wiadomościami.

4. WIDEOPORADNIKI

Wideoporadniki to filmy, w których możesz podzielić się wartościową wiedzą z odbiorcami. Tematy poruszane przez Ciebie powinny dotyczyć branży, jaką się zajmujesz i pokazywać, że jesteś pasjonatem i ekspertem. Wideoporadniki możesz publikować na YouTubie, Facebooku, Twitterze czy Instagramie.

5. VLOGI

Vlogi, czyli wideoblogi to forma dziennika, w którym możesz w ciekawy sposób przedstawić swoją firmę i zaprezentować to, co robisz,  jak Twoja firma działa “od kuchni” i co zainspirowało Cię do jej stworzenia. Vlogi są popularne w mediach społecznościowych, takich jak: Facebook, Twitter, Instagram oraz na YouTubie.

Tym też się zajmiemy

wideo-marketing-torun-agencja-filmy-produktowe
STRATEGIA

Wspólnie z Tobą określimy cel, przygotujemy strategię i zaproponujemy najkorzystniejsze działania (w tym formę wideo, kanały dystrybucji), dzięki którym dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów. 

filmy-dla-firm-torun-wideo-marketing-studio-filmowe
DYSTRYBUCJA

Gotowe wideo możemy  opublikować serwisach społecznościowych takich jak: YouTube, Facebook, Twitter czy Instagram, a także na stronie www, w sklepie internetowym czy newsletterze.

filmy-dla-firm-torun-studio-wideo-marketing
PROMOCJA

Nasze działania obejmują m.in.: przygotowanie kampanii reklamowej, opisów, postów czy newslettera, monitorowanie aktywności użytkowników, moderację komentarzy oraz raportowanie. 

Czego potrzebujesz? Daj znać, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KnowIT Polska sp. z o. o. (ul. Włocławska 167, 87-100 Toruń) w celu przesyłania informacji handlowych na podany w formularzu adres e-mail.

Zadzwoń do nas

+48 56 475 60 48

Spotkajmy się

ul. Włocławska 167 C, Toruń

Jesteśmy poza biurem. Podaj swój numer, oddzwonimy!