PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Logo, wizytówki, ulotki, katalogi, banery, roll up

Kompleksowa realizacja

OD PROJEKTU DO WYDRUKU

- wycena w 24 h

- indywidualny projekt

- druk na życzenie

Wizytówki pełnią rolę informacyjną i służą promocji firmy. W ramach tej usługi proponujemy realizację projektu wizytówki jednostronnej lub dwustronnej zgodnie z identyfikacją wizualną firmy (lub pomożemy w jej stworzeniu) na wybranym papierze i formacie.

Projektujemy ulotki jednostronne, dwustronne, składane, klejone lub zszywane w standardowych, popularnych formatach. Oferujemy kompleksową realizację. Przygotowujemy teksty (copyrtiting), projektujemy layout i optymalizujemy plik zgodnie z zaleceniami publikacji w internecie oraz do DTP. Na życzenie zajmujemy się również wydrukiem materiałów.

Roll up to wytrzymała i stabilna konstrukcja pozwalająca eksponować dużą reklamę w niemal każdym miejscu – w siedzibie firmy, na targach branżowych, podczas konferencji czy innych eventów. W ramach tej usługi proponujemy projekt rollupu wraz z redakcją tekstów oraz wydruk w wybranym formacie.  Oferowane przez nas rollupy są łatwe i szybkie w montażu, ich rozłożenie zajmuje około 30 sekund. A dzięki niewielkiej wadze oraz możliwości zapakowania w torbę transportową, rollupy są także wygodne do przenoszenia.

Baner to popularny przykład reklamy wielkoformatowej, idealnej w marketingu lokalnym (np. w promowaniu usług w Toruniu). Banery stosuje się zewnętrznie umieszczając je na ścianach budynków, stalowych konstrukcjach czy ogrodzeniach – są wytrzymałe i odporne na deszcz, śnieg czy promienie UV. Realizujemy zamówienia o różnych wymiarach, możemy także zająć się wydrukiem. Nasze projekty są czytelne i przyciągają uwagę potencjalnych klientów.

Zaufali nam:

Zobacz nasze realizacje

Zamów projekt graficzny

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę.

Zadzwoń do nas
Spotkajmy się

Nowy Świat 41a,

Warszawa