Agencja marketingowa
KnowIT Polska

projektowanie stron i sklepów internetowych • marketing • reklama • wideo • analityka

O nas

Jesteśmy agencją kreatywną z Torunia.

Specjalizujemy się w promowaniu firm poprzez marketing, wideo i reklamę online. Oferujemy także usługi informatyczne: tworzymy strony www, sklepy internetowe oraz aplikacje mobilne. Projekty realizujemy kompleksowo: opracowujemy strategię, projektujemy grafikę, przygotowujemy treści, produkujemy wideo, programujemy, optymalizujemy, wdrażamy i testujemy. Współpracujemy z małymi, średnimi oraz dużymi firmami z całej Polski i za granicą. 

76

zrealizowanych projektów

370

godzin nagrań wideo

85

zleceń dzięki rekomendacji

100

zaangażowania w to, co robimy

Świadczymy usługi informatyczne i prowadzimy kampanie e-marketingowe

Lubimy to, co robimy.

Dlaczego to podkreślamy? Ponieważ praca, która nie satysfakcjonuje, szybko staje się rutynowa i zmienia w zwykły obowiązek. A praca wykonywana z pasją, pozwala się nam rozwijać. To oczywiście przekłada się także na jakość i skuteczność projektów, które realizujemy. Każde kolejne zlecenie, trudne zadanie czy unikatowa funkcjonalność wymagająca nieszablonowych rozwiązań utwierdza nas w tym, że jesteśmy właściwymi osobami na właściwym miejscu.

Zaufali nam:

Jak możemy Ci pomóc?

Chętnie poznamy Twoją firmę i porozmawiamy o możliwościach jej rozwoju.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KnowIT Polska sp. z o. o. (ul. Włocławska 167, 87-100 Toruń) w celu przesyłania informacji handlowych na podany w formularzu adres e-mail.

Dzień dobry! Jak możemy Ci pomóc?